Societatea Biblică din România angajează agent vînzări

sbro-19sep2014

Locul de angajare și activitate al candidatului

– Oradea
– activitatea se desfăşoară atât la birou, cât şi pe teren sau oriunde este nevoie în țară și străinătate.

Candidatul ideal

– studii medii
– permis de conducere cat. B
– ușurință, claritate și coerenţă în exprimare
– abilitatea de a lucra cu oamenii
– spirit organizatoric
– utilizare computer (Excel, Word, Outlook)

Responsabilități

– identificarea soluțiilor optime de promovare şi vânzare a produselor din portofoliul organizaţiei
– întocmirea corectă a documentelor de livrare, încasare și plăți numerar
– întreține relațiile cu colaboratorii din portofoliu
– identifică și contactează potențiali colaboratori, cărora le întocmește ofertele de servicii și produse
– contactează organizatorii de evenimente religioase, în vederea promovării produselor organizației

Beneficii

– muncă într-un mediu plăcut și colectiv tânăr
– salarizare atractivă (salar fix + comision)
– vizitarea bisericilor din țară și Europa

Constituie avantaje

– experiență în vânzări şi promovarea de produse

Cei interesaţi pot depune CV-ul la adresa: office@sbro.ro până la data de 25 Septembrie 2014, ora 15:00.

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic în data de 26 Septembrie, până la ora 16:00, pentru programarea interviului.

Acest articol a fost publicat în Uncategorized. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s